Gosia Czerwonka - Trener Personalny Jaworzno

TRENING

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44.
Data 16 styczeń 2016 Kategoria: Trening

Mamy nowy rok, warto zrealizować choć część postanowień  i obietnic.

Chcesz schudnąć? Zacznij ćwiczyć!

Data 16 styczeń 2016 Kategoria: Trening

Najtrudniejsze są początki...

Jeśli dzień wypełnia Ci praca, nie masz chwili dla siebie - sprawdź dokładnie rozkład dnia. Może podczas przerwy na obiad uda Ci się przejść kilka metrów? Wystarczy kwadrans przerwy w pracy. Możesz wysiąść przystanek wcześniej i wrócić do domu pieszo. Nie siedź przed telewizorem, wybierzesz się na spacer - sam bądź z rodziną czy znajomymi. Partnerzy treningowi przydają się - prościej z kimś ćwiczyć i utrzymać zapał. Pracę da się pogodzić z ćwiczeniami!

Data 16 styczeń 2016 Kategoria: Trening

Statystyki dowodzą, że Polacy byli do niedawna jednym z najmniej chętnych do aktywności fizycznej narodów w Europie. Na szczęście, świadomość naszego społeczeństwa jest coraz większa. Ludzie coraz bardziej zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że bez ruchu zdrowie nie jest możliwe. Organizm człowieka został zaprogramowany genetycznie na aktywny styl życia więc ruch jest po prostu biologiczną potrzebą. Za jedną z podstawowych przyczyn chorób w ostatnich latach uważano żywienie tj. jakość i ilość spożywanych posiłków. Znacznie mniejszą uwagę przywiązywano do aktywności fizycznej. Obecnie to nastawienie uległo zmianie. Aktywność fizyczna została uznana za element konieczny i łączący się z prawidłowym żywieniem nierozerwalnie.

Strona 1 z 3

OPINIE

HOLIBODY Małgorzata Czerwonka

ul. Sportowa 11a/3
43-600 Jaworzno
NIP 632-179-38-98

telefon: 660 752 467
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze posty

Jesteś tutaj: Home TRENING styczeń 2016