Gosia Czerwonka - Trener Personalny Jaworzno

SportMedytacja to nowoczesne narzędzie wspierające sportowca oraz wszystkich specjalistów pracujących na jego sukces, które jest zestawem ćwiczeń połączonych wraz ze specjalnie do tego dedykowaną aplikacją mobilną.

Na cały produkt składają się:

  • zestaw wyselekcjonowanych ćwiczeń trenowanych stacjonarnie pod okiem certyfikowanego Trenera
  • prowadzona SportMedytacja
  • system informatyczny - dedykowana Aplikacja Mobilna, do której ja jako Certyfikowany Trener udzielam dostępu,
  • praca własna zlecona zawodnikowi a oparta na pracy z Aplikacją mobilną

Ponieważ stopień pobudzenia emocjonalnego w poszczególnych okresach cyklu przygotowań zawodnika (okołostartowych) w dużym stopniu warunkują trwające procesy emocjonalne - SportMedytacja opiera się na psychoregulacji, która z kolei możliwa jest dzięki dodatkowemu wsparciu aplikacji mobilnej, również w poszczególnych stanach przedstartowych: gorączki, apatii oraz gotowości startowej.

SportMedytacja wpływa na:

  • podwyższenie koncentracji, uważności i motywacji do działania
  • niższy poziom lęku i stresu
  • wzrost samoświadomości przekładającej się na umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami

Wystarczy odpowiednio dobrać aplikację: SportMedytacja REDUKTOR, SportMedytacja UP, SportMedytacja BALANCE.
Dla młodszej grupy wiekowej przeznaczony jest produkt SportMedytacja KIDS (wiek 3-12 lat). Istnieje możliwość pracy indywidualnej lub grupowej. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach skorelowanych ze sobą wiekowo.

SportMedytacja KIDS:

Bazując na publikowanych wynikach badań wykazujących, iż dzieci, które uczy się uważności lepiej radzą sobie z emocjami i potrafią dłużej się skupić - SportMedytacja KIDS powstała właśnie dlatego, aby pomóc dzieciom rozpoznawać emocje i nimi zarządzać. SportMedytacja KIDS to zestaw wyselekcjonowanych ćwiczeń zwiększających uważność i koncentrację, połączonych wraz ze specjalnie do tego dedykowaną aplikacją mobilną. Produkt został przygotowany w takiej formie, aby nie kojarzył się dzieciom z nudą i kolejnym obowiązkiem.

Ćwiczenia dla dzieci prowadzone są w zupełnie inny sposób niż dla dorosłych. Dzieci są z natury bardzo aktywne i łatwo się rozpraszają, dlatego zajęcia SportMedytacji KIDS prowadzone są dynamicznie, w formie zabawy. Dzięki tak lekkiej formie aktywności, dziecko z przyjemnością naśladuje różne elementy przyrody, wzmacnia zainteresowanie otaczającym światem i rozwija spostrzegawczość. W ten sposób dzieci nie tylko rozwijają się fizycznie, ale również pobudzają swoją wyobraźnię.
Dynamiczne pozycje SportMedytacji KIDS aktywizują mięśnie i stawy a szybkie ruchy, wykonywane w specjalnie skomponowanych sekwencjach, mają również pozytywny wpływ na umysł. Usuwają letarg, ospałość, a także pomagają zwalczać lęki. Dzieje się to dzięki synchronicznej pracy obu półkul mózgowych. Zajęcia SportMedytacji KIDS symetrycznie rozwijają mięśnie zarówno lewej jak i prawej strony ciała, co wobec niedojrzałości układu szkieletowego u dzieci ma istotne znaczenie.
SportMedytacja KIDS jest bezpieczna i kształci w dziecku zdrowe nawyki. Wzmacnia elastyczność i wytrzymałość mięśni, kształtuje prawidłową postawę (pomaga zwalczyć takie wady jak skrzywienie kręgosłupa, odstające łopatki itp.)

Zajęcia SportMedytacji KIDS przeprowadzane są na boso co dodatkowo ćwiczy mięśnie stóp, dzięki czemu zmniejsza ryzyko występowania płaskostopia.

Dodatkowo SportMedytacja KIDS korzystnie wpływa na psychikę – wzmaga koncentrację, świadomość własnych stanów psychicznych, wycisza i uspokaja. Ćwicząc, dzieci wzmacniają wiarę w siebie i w swoje możliwości. Dla dzieci nadpobudliwych ruchowo ćwiczenia SportMedytacji KIDS są sposobem na rozładowanie nadmiaru energii i przekształcenie jej w energię twórczą, kreatywną.
Ale przede wszystkim SportMedytacja KIDS to dla dziecka ogromna frajda. Dlatego już dziś zapisz swoje dziecko na zajęcia organizowane przez Trenera SporMedytacji.
Dodatkowo każde dziecko regularnie uczestniczące w zajęciach otrzyma dostęp do aplikacji mobilnej SportMedytacja KIDS aby miało możliwość codziennej praktyki wpływającej na spektakularne efekty.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat prowadzonych zajęć SportMedytacji, organizowanych szkoleń, dzięki którym masz możliwość zdobycia nowych uprawnień lub chciałbyś nawiązać współpracę, serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr tel 660-752-467

 

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://gosiaczerwonka.pl/sportmedytacja#sigProId181ce719df

OPINIE

HOLIBODY Małgorzata Czerwonka

ul. Sportowa 11a/3
43-600 Jaworzno
NIP 632-179-38-98

telefon: 660 752 467
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze posty

Jesteś tutaj: Home SportMedytacja