Gosia Czerwonka - Trener Personalny Jaworzno

INDYWIDUALNA TERAPIA RUCHEM

Dla osób ze schorzeniami układu ruchu, z różnymi dysfunkcjami ciała, którzy nie potrzebują już opieki fizjoterapeuty a chcą pracować z wykwalifikowanym trenerem personalnym ze znajomością psychosomatyki ciała.

120zł

TRENING PERSONALNY

Forma treningu dopasowana jest indywidualnie do Twoich potrzeb pod względem kondycji, stanu zdrowia i preferencji treningowych. Zajęcia mogą być przeprowadzane na sali fitness, siłowni, w terenie czy u Ciebie w domu, co oznacza, że nie tracisz czasu na dodatkowe przejazdy a zostajesz w swojej strefie komfortu. Trening, motywacja i doradztwo żywieniowe.

100zł

GRUPOWY TRENING PERSONALNY

Jest to świetny sposób, aby czerpać korzyści nie tylko  z wiedzy swojego trenera ale również wsparcia i motywacji od innych ćwiczących Ta forma kształtowania sylwetki i poprawy kondycji fizycznej jest nie tylko efektywna, ale również bardzo atrakcyjna ekonomicznie dla wielu klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na prywatne sesje.

2 OSOBY - 160zł
3 OSOBY - 200zł

Indywidualna sesja SportMedytacji

150 zł netto

Grupowe zajęcia SportMedytacji

 200 zł netto

(grupy od kilku do kilkunastu osób w zależności od miejsca prowadzenia)

Istnieje możliwość dobrania indywidualnej strategii treningu. Proszę o kontakt pod tel 660-752-467

OPINIE

HOLIBODY Małgorzata Czerwonka

ul. Sportowa 11a/3
43-600 Jaworzno
NIP 632-179-38-98

telefon: 660 752 467
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze posty

Jesteś tutaj: Home CENNIK