Gosia Czerwonka - Trener Personalny Jaworzno

TRENING PERSONALNY - CO DLA CIEBIE OZNACZA

PLAN NA CIEBIE

na naszym pierwszym spotkaniu przedstawię Ci plan, jaki mam na Ciebie, uwzględniając Twój tryb życia, możliwości czasowe, finansowe, preferencje dietetyczno-treningowe, stopień zaawansowania.

SYSTEMATYCZNOŚĆ

dzięki naszym regularnym spotkaniom będzie możliwość bieżącej analizy Twoich zmian a także wyrobienie sobie nawyków, które doprowadzą Cię do osiągnięcia celu. Dlatego zawsze sugeruję min trzymiesięczny okres naszej współpracy.

INDYWIDUALIZACJA

moim zadaniem jest stworzenie takiego planu treningowego i dietetycznego, byś dzięki niemu osiągnął swój cel. Dieta i ćwiczenia są dobrane tylko i wyłącznie pod Ciebie.

PRAWIDŁOWE WYKONYWANIE ĆWICZEŃ

będę czuwać nad poprawną techniką ćwiczeń, które wykonujesz by nie stała Ci się krzywda i byś poprzez odpowiedni zestaw treningowy efektywnie pracował nad zmianą sylwetki.

MONITOROWANIE WYNIKÓW

będziemy się co tydzień ważyć i mierzyć by były namacalne rezultaty naszej współpracy. Będziemy nagrywać filmiki i robić zdjęcia byś miał porównanie jak nasza współpraca wpływa na osiągnięcie celu wybranego przez Ciebie.

MOTYWACJA

będę Cię wspierać i szukać najlepszego rozwiązania dla Twoich problemów, jeśli uczciwie i szczerze mi o tym powiesz. Postaram się by nie zabrakło Ci zapału do pracy ale daj sobie czas na jej wyniki.

ZAANGAŻOWANIE

masz 100% pewności, że zaangażuję się by pomóc osiągnąć Ci Twój cel, jeśli i Ty mi obiecasz, że tak zrobisz. Bo to nie tylko czas spędzony ze mną na treningu ale również poza nim.

ZDROWIE

miej świadomość, że Twoja dzisiejsza decyzja o zmianie co do aktywności fizycznej i zdrowego żywienia będzie miała ogromny wpływa na Twoją przyszłość w kontekście zdrowia a to najcenniejszy skarb, jaki posiadasz.

NAWYKI

nie tak łatwo zmienić nasze stare przyzwyczajenia ale skupiając się tylko na jednej zmianie przez okres 2 tygodni, dasz rade to osiągnąć a ja Ci powiem jak zrobić to w najłagodniejszy sposób

ŚWIADOMOŚĆ

podczas naszych spotkań będziesz uczyć się świadomości swojego ciała, czucia mięśniowego i prawidłowej postawy by poprawić jakość Twojego życia

NIE BĘDZIE ŁATWO

bo będzie to wymagało od Ciebie 100% zaangażowania by w 100% osiągnąć swój cel.

 

OPINIE

HOLIBODY Małgorzata Czerwonka

ul. Sportowa 11a/3
43-600 Jaworzno
NIP 632-179-38-98

telefon: 660 752 467
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze posty

Jesteś tutaj: Home TRENING PERSONALNY - CO DLA CIEBIE OZNACZA