Gosia Czerwonka - Trener Personalny Jaworzno

TRENING

Data 02 lipiec 2012 Kategoria: Motywacja

Może należysz do tej grupy osób, które mają milion wymówek by ograniczyć wszelką aktywność fizyczną? Jeśli nie masz motywacji, to nie masz także, chęci do działania. Aby nie przegrać z lenistwem potrzebna jest nam odpowiednio silna zachęta, którą należy w sobie pobudzić i zachować.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnym trybem życia, nie szukaj cudownej metody na jak najszybsze osiągnięcie upragnionych celów. Każdy, kto trenuje dłużej niż kilka miesięcy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsza jest  SYSTEMATYCZNOŚĆ.

Data 02 lipiec 2012 Kategoria: Trening

Ciąża nie jest wystarczającym powodem, aby rezygnować z aktywności fizycznej.

Czas oczekiwania na dziecko wymaga od kobiety szczególnej dbałości o swój organizm. Jeśli  ciąża przebiega prawidłowo i po konsultacji z lekarzem nie ma przeciwwskazań do umiarkowanej aktywności, należy ją wykonywać. Specjaliści zalecają przynajmniej 30 minut dziennie. Zapewniam, że nie jest to trudne zadanie do wykonania. Czas ten można podzielić na trzy 10-cio lub 15-to minutowe przechadzki. Pożądany jest każdy ruch. Liczą się także prace wykonywane w ogrodzie czy krzątanie się wokół domu.

Data 02 lipiec 2012 Kategoria: Trening

Jazda na rowerze to wyjątkowo popularna forma spędzania czasu. I bardzo dobrze!

OPINIE

HOLIBODY Małgorzata Czerwonka

ul. Sportowa 11a/3
43-600 Jaworzno
NIP 632-179-38-98

telefon: 660 752 467
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze posty

Jesteś tutaj: Home TRENING Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2012